Maak kennis met de maakindustrie! U bent welkom bij een aantal creatieve bedrijven, die u graag laten zien wat Groningen maakt. Ook presenteren studenten van het Alfa-college, de creatieve ondernemers van de toekomst, hun werk. Wandel, fiets of rijd dé creatieve ondernemersroute op zaterdag 22 november 2014 van 12.00-18.00 uur.

Het Paleis

In het Paleis bruist de maakindustrie. Wees welkom in deze broedplaats waar een aantal kunstenaars hun atelier open stellen. Daarnaast presenteren ondernemers uit het Ebbingekwartier hun maakbedrijven. Digitale Meubelproductie, Downloadable Design, 3d Printing en Interactiviteit zijn de thema’s. Te zien zijn machines en producten die een beeld geven van de huidige robotisering in de 3d wereld en de innovaties die hierdoor mogelijk worden.


Deelnemers vanuit het Paleis:
Spare Space: www.sparespace.org
De Maakschappij: www.de-maakschappij.nl
DeFine Interactieve Techniek: www.define-it.nl
OpMaat Digitale meubelproductie: www.opmaat.com
Lichtpunt Grote lichtprojecten en interactiviteit: www.lichtpunt.nl
3 DHub: www.3dhubs.com/groningen
Sander Jorn Vermeulen Ruimtelijk vormgever/kunstenaar: www.sandervermeulen.com
Leen van Wijngaarden Vormgever en maker: www.leenvanwijngaarden.nl
Esther Plomp: www.lassa.nl
Spraakmakend: www.spraakmakend.nu
Anja Lofvers Schilderijen Workshops: www.anjalofvers.nl
Ellis op ’t Landt Mode, textiel & decor, workshops: www.ellisoptlandt.nl
Willie Duursma Koffieschilderen, workshops: www.willieduursma.nl
Jeanet Metselaar Sieraden, workshops: www.jeanetmetselaar.nl
Monique Middelhoek Keramiek en textiel: www.moniquemiddelhoek.nl

Lees meer »

Indietopia

Indietopia is een broedplaats voor gameontwikkeling. Het bruist op de hoek van de Grote Markt en de Poelestraat, waar jonge creatieve ondernemers en multimedia studenten werken aan games, diebehalve ontspannend ook de gezondheid willen bevorderen. Kijk op www.indietopia.org, maar beter nog: kom langs op 22 november!





Deelnemers vanuit Indietopia:
  • Indietopia - Incubator Game Development Startups (Mendel Bouman)
  • Indietopia Games - In-house Publisher (Shan Poon, Mendel Bouman)
  • Indietopia Medical - In-house Medische Publisher (Mariette Kroeze, Mendel bouman)
  • Emagica - Geluid en Muziek voor games (Mendel Bouman)
  • Gaming Language - Vertalingen computer games (Mendel Bouman)
  • Medigel - Stageleerbedrij, Medische Serious Games (Nico Biemolt, Bart Lalleman, Mendel Bouman)
  • Mega Mage Game - Stage Leerbedrijf Entertainment games (Frans Haeck, Gerard v/d Waal, Mendel Bouman)
  • Mannen in de ruimte - Architect (Maarten Konijn)
  • Studio Bleep - Casual games en Serious (Medical) Games (Rienke Schaap en Merel van der Wees)
  • Smart Art Game Studio - Game Developer (Casper Bodewitz)
  • Gee!Design - Computer interfaces en gameconcepts (Gidi van Liempd)
  • 3X blast - Audio & Game Music (Harm-Jan Wiechers)
  • Big Bang Studio - Game Developer (Niek Jonker)
  • Unicat Games - Game Developer (Natacha Laborde)
  • Paradoxys - Game Developer (Xander Doornbos, Armando Gerard)
  • Concave Studio (Frans Haeck)
  • New Game Studios (Peter Loef)
  • Blauwprint (Thomas Jager, Freek Verheijde)
  • Altercube (Gerard v/d Waal)
  • Sfynx Games (Robert Mertens)
  • Implementatiebureau DIK (Mariette Kroeze)
Lees meer »

Brug 7

Brug7 is een verzamelplaats voor creatieve bedrijven met een drive. Deze bedrijven werken afzonderlijk èn samen aan mooie opdrachten. Maak kennis op www.brug7.nl en natuurlijk op 22 november!






Deelnemers vanuit Brug7:
Caro Grafisch Ontwerp: http://www.carografischontwerp.nl
Christine Brons: http://www.christinebrons.nl
Het Eerste Bedrijf: http://www.heteerstebedrijf.com
Kortsluiting: http://www.kortsluiting.com
Monique Bakker: http://www.schoolvooreigenwijsheid.nl
Pieter van Dijken: http://pietervandijken.blogspot.nl
Marieke Verdijk Videoproducties: http://mariekeverdijk.blogspot.nl
Joshua Vos: http://www.videvos.nl
The Conditional Pixel: http://www.theconditionalpixel.nl
Pepijn Sonneveld: http://www.pepijnsonneveld.nl
www.brug7.nl

Lees meer »

Oosterhamrikkade 4b

In de werkplaats van Martijn Beekman en Pieter Dijkstra kunt u kennismaken met vijf creatieve ondernemers. Van boomstamtafel, interieur, houten zeiljacht, scheepsinterieur, notenhouten kasten, trappen, keukens, maquettes tot lampen en kunstopdrachten.





Deelnemers vanuit Oosterhamrikkade 4b:
Kleine Jager: www.kleinejager.nl
Martijn Beekman: www.martijn-beekman.nl
Jaap Kraayenhof: www.jaapkraayenhof.nl
Jacob Talsma: www.eeserhout.nl
Merijn Vrij: www.merijnvrij.nl
Lees meer »

NP3 mobi

NP3 is het plateau voor innovatie en experiment in de hedendaagse kunst in relatie tot maatschappij, wetenschap en technologie. Met haar locatie NP3 | M0Bi biedt zij de kunst(wereld) ruimte voor onderzoek, ontwikkeling, productie en presentatie. NP3 | M0Bi, Kolendrift 13, 9712 MT Groningen | 050 280 58 54 www.np3.nu | hier@np3.nu

Drie & Zestig

Aan het Boterdiep 63 werken verschillende bedrijven met de focus op het ruimtelijk werkveld in een inspirerende omgeving aan eigen of gezamenlijke opdrachten. Nieuwsgierig? Neem alvast een kijkje op: www.boterdiep63.wordpress.com





Deelnemers vanuit Drie & Zestig:
Bries: www.burobries.nl
Alexandra Sfintesco: www.sfintesco.nl
Zeptonn: www.zeptonn.nl
Buro Baum: www.burobaum.nl
Chordify: www.chordify.net
Peoplelikefrank: www.peoplelikefrank.nl
Contentworks: www.contentworks.nl
HKB Stedebouwkundigen: www.hkbs.nl
DenkRuim interieurconcepten: www.denkruim.nl
ZoekendGoed: www.zoekendgoed.nl
Anne Makkink: www.annemakkink.nl
Andries Reitsma: www.andriesreitsma.nl
Jeanne Meijboom Tuin & Landschap: www.jeannemeijboom.nl
Sandr: www.sandr.nl
Ecorné: www.ecorne.nl
3Delano: www.3delano.com
Straxs Nederland BV: www.straxs.nl
Sieben en Lont: www.siebenlont.nl
Westra Milieu: www.westramilieu.nl
Antsr: www.antsr.com
AAS Groningen: www.aasgroningen.nl
Buro Steenland
Keik
Drie&zestig
Lees meer »

Creatieve studenten van nu: ondernemers van morgen!

Leerlingen van de creatieve opleidingen van het Alfa-college , Interieuradviseur, Game Design, Multimedia Design en Mode Maatkleding presenteren hun werk.

Gerjan Visscher 'Het interieur is de natuurlijke projectie van de geest'
www.facebook.com/visscherinterieur
Richting: Interieur

Roxan Velleman 'Soms moet je vandaag inspiratie zoeken waar je gisteren vergeten bent te kijken'
www.roxanv.wordpress.com
Richting: Interieur

Rianne Zielstra 'You are the creator of your own destiny'
www.engeltjes.wordpress.com
Richting: Interieur

Paulien Stuut 'This world is but a canvas to our imagination'
www.paulienstuut.nl
Richting: Multimediadesign

Sharon Oosterhuis 'Work hard play hard'
Richting: Interieur

Iris Verkerk 'Waar een wil is, is een weg'
Richting: Interieur

Larissa van Bergen 'Fantasy is mijn wereld'
www.smokys-art.deviantart.com
Richting: Multimediadesign

Sanne Seubring 'Mijn werk is mijn gevoel'
www.sanneart.tumblr.com
Richting: Multimediadesign

Sharon Vos 'True angels are the ones that save you from braking'
Richting: Mode
Lees meer »

Creatief Onderweg is een inititiatief van het Alfa-college in samenwerking met een aantal
creatieve ondernemers en mede mogelijk gemaakt door Kleinschalige Initiatieven Ebbingekwartier.
Het logo werd ontworpen door Yvan strijdhaftig, leerling van het Alfa-college.